AUTOŠKOLA "B"

Jsme autoškola, která má tradici od roku 1997, máme letitou zkušenost s přípravou nových řidičů. Naprostou samozřejmostí je pro nás individuální přístup k výuce a k praktickému výcviku žadatele.
Časový rozvrh výuky a výcviku ladíme společně s uchazečem o řidičské oprávnění, tzv. dáme hlavy dohromady :) Připravte se u nás na pohodu, vstřícný přístup... pár vtipných a adrenalinových zážitků.

Praktický výcvik (jízdy) provádí pro řidičské oprávnění sk. B paní Markéta Šimonová, vzděláním: automechanik s dopravní školou, držitelka řidičského oprávnění sk. B, C, D, T ve všech skupinách aktivní řidička, včetně autobusu :), s všeobecným přehledem a praxí. Výuku pro skupiny B a D provádí pan Jaromír Šimon, držitel řidičského a učitelského oprávnění sk. A, B, C, D, E, T s téměř 20 letou praxí.

Praktický výcvik se provádí na našem černém "mazlíkovi" VW Touran 1,9 TDI, který Vám poskytne veškerý komfort včetně klimatizace. Můžeme se pochlubit velmi dobrou přípravou a vysokou úspěšností při závěrečných zkouškách v Liberci.

Naše motto: "Vychováváme novou generaci řidičů!"

8.500,- + učebnice zdarma

Markéta Šimonová
tel.: 776 005 351
e-mail: simonova.marketa@email.cz

 

přihláška ke stažení zde: žádost do autoškoly + zdravotní způsobilost